Tunizikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Oued Khelifa Mahmoud, 6000, Gabes Medina, Gabes: 6000

6000

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Oued Khelifa Mahmoud, 6000, Gabes Medina, Gabes
Qytet :Oued Khelifa Mahmoud
Rajon 2 :Gabes Medina
Rajon 1 :Gabes
Vend :Tunizi
Kodi Postar :6000

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :TN-81
gjerësi :33.89719
gjatësi :10.10862
Zona Koha :Africa/Tunis
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Oued Khelifa Mahmoud, 6000, Gabes Medina, Gabes është e vendosur në Tunizi.Kodi i saj është zip 6000.

Të tjerët u kërkohet në
Oued Khelifa Mahmoud, 6000, Gabes Medina, Gabes,6000 ©2014 kodin postar Query